w ,

Kryptowaluty. Obrazy NFT sprzedawane za miliony. Czy Facebook w to wejdzie?

David Marcus, szef Facebook Financial i współtwórca zainicjowanej przez Facebooka kryptowaluty Diem, powiedział w środę, że firma „zdecydowanie patrzy” na możliwe sposoby zaangażowania się w branżę NFT.

Facebook rozważa wiele opcji, aby wprowadzić funkcje NFT, ponieważ znajduje się w naprawdę dobrej pozycji, aby to zrobić, powiedział Marcus w wywiadzie dla Bloomberg Television.

Kiedy masz dobry portfel kryptowalutowy, takim jak jest Novi, musisz również pomyśleć o tym, jak pomóc konsumentom wspierać NFT


Czy jednak coś z tego będzie? Tak dla przypomnienia :

Portal społecznościowy pracę nad własną cyfrową walutą rozpoczął już dwa lata temu, początkowo kryptowaluta działać miała pod nazwą Libra. Pierwotnie zaplanowano, powiązać ją z kilkoma walutami fiat, w tym dolarem amerykańskim, euro, japońskim jenem, funtem brytyjskim i dolarem singapurskim.

  • Ze względu na globalny nacisk regulacyjny, zrezygnowano z tego pomysłu, a Libra Association od tego czasu walczy o uruchomienie swojego stablecoina, ostatecznie zmieniając nazwę na Diem Association.

Szef FB stwierdził również, że portfel kryptowalutowy Novi, nad którym pracują przez lata, jest już teraz „gotowy do uruchomienia” . Facebook nadal jednak wstrzymuje jego oficjalną premierę, ponieważ czeka na zgodę od regulatorów w USA.

obraz 43

Niewątpliwie kryptowaluty NFT przeżywają obecnie swoją fazę popularności, codziennie można bowiem usłyszeć o obrazach sprzedawanych za majątek! Czy Facebook spróbuję to wykorzystać, i wybić swoją kryptowalutę na trendzie NFT? Przekonamy się w przyszłości.Źródło: Cointelegraph.com

Przeczytaj również: Wychodzenie z bankructwa – rozwój VETO.MEDIA. Jak osiągnąć sukces w życiu?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *