w ,

Kryptowaluty. Siły powietrzne USA stawiają na blockchaina!

Oparta na blockchainie inicjatywa Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych, będzie wykorzystywać sieć Hypergraph Network firmy Constellation, do zapewnienia bezpieczeństwa danych z partnerami komercyjnymi Departamentu Obrony!

CEO Constellation Network, Benjamin Diggles, stwierdził:

Ten kontrakt otwiera drzwi do większych, bardziej przełomowych zastosowań blockchain do ochrony danych w globalnej infrastrukturze cyfrowej (…)

obraz 44

W czwartkowym komunikacie firma Constellation poinformowała, że współpracowała z Software Corporation w celu opracowania kompleksowego rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa danych, wykorzystującego szyfrowanie blockchain i rozproszone zarządzanie danymi dla:

  • Dowództwa Transportu Stanów Zjednoczonych,
  • 618. centrum operacji powietrznych Dowództwa Mobilności Powietrznej
  • Oraz partnera z cywilnej floty powietrznej rezerwy.

Według platformy, jej celem jest bezpieczna wymiana danych z partnerami komercyjnymi w misjach, obejmujących eksploatację samolotów i statków na podstawie umowy z Departamentem Obrony (DoD). Rozwiązanie Constellation Network może mieć potencjał, aby poprawić istniejące cyberbezpieczeństwo i ogólną skuteczność.

W ciągu ostatnich kilku lat, technologia blockchain, stała się bardzo atrakcyjna dla organizacji korporacyjnych ze swoją obietnicą, zapewnienia większej wydajności i bezpieczeństwa dla licznych przypadków użycia, w tym zarządzania łańcuchem dostaw.

Współzałożyciel i główny strateg Constellation Benjamin Diggles

Partner Civil Reserve Air Fleet, a także agencje DoD, mają interesariuszy w natywnym tokenie DAG Constellation, który będzie używany do zabezpieczania przepustowości w jego sieci. Zamiast Hypertext Transfer Protocol lub HTTP, stosowanego jako rozwiązanie zabezpieczające dla wielu firm i agencji rządowych, Constellation zapewni Hypergraph Transfer Protocol lub HGTP.

Kurs kryptowaluty Constellation (DAG), poszybował w górę i osiągnął dzisiaj swoje ATH.

DAGUSDT 2021 08 26 16 29 46

Źródło: Cointelegraph.com

Przeczytaj również: Czy to koniec kryptowalut na TikToku? Influencerzy mówią dość!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *