NAUCZ SIĘ ZARZĄDZAĆ SWOIM KAPITAŁEM. ZOBACZ JAK INWESTUJĄ NAJLEPSI!

Wybierz odpowiadający Ci próg i odblokuj ekskluzywne materiały dostępne tylko w Strefie Premium.

CO ZNAJDĘ W STREFIE PREMIUM?

Ekskluzywne materiały wideo od VETO.media i społeczności Liberum.com.pl, przedpremierowe wywiady z ekspertami, zapisy z konferencji i wstęp na kolejne wydarzenia. Jedną z nowości są również unikalne serie o inwestowaniu w metale szlachetne i szeroko rozumiane rynki finansowe. Uczymy Was tam od podstaw budowania swoich portfeli inwestycyjnych. Na wszystkie pytania odpowiadają różni eksperci. Na ten moment czeka na Was 25 odcinków, które publikowane są odpowiednio co 4 i 7 dni. 

icon satu

WOLNOŚĆ

Dołącz do wolnorynkowej społeczności i wyjdź z państwowego matriksa! Uwolnij się od decyzji “Kowalskich” i “Nowaków”!

icon dua

BIZNES

Postaw stragan z paróweczkami na Liberum i buduj swoje imperium. Dowiedz się jak optymalizować swoje działania i ucz się na błędach innych przedsiębiorców.

icon tiga

INWESTYCJE

Poznaj strategie inwestycyjne, które pozwolą Ci ochronić wypracowane środki przed spadkiem ich wartości i dowiedz się jak inni zarządzają swoimi portfelami, oraz jak pomnażają swój kapitał.

ZOBACZ DARMOWE VIDEO

El Presidente Odcinek 1

Czy inwestować w chińskie akcje?
Jakie spółki kupować?

SUBSKRYPCJA MIESIĘCZNA

25 ZŁ

mastercard and visa

PÓŁROCZNY DOSTĘP

139 ZŁ

150 ZŁ

blik-przelewy24

ROCZNY DOSTĘP

249 ZŁ

300 ZŁ

blik-przelewy24

POTWIERDZAJĄC SUBSKRYPCJĘ MIESIĘCZNĄ STREFY PREMIUM NA LIBERUM.COM.PL, AKCEPTUJESZ CYKLICZNE POBIERANIE PŁATNOŚCI Z TWOJEJ KARTY.


OKRES SUBSKRYPCJI I JEJ WYSOKOŚĆ OKREŚLONE SĄ W SZCZEGÓŁACH PAKIETU.

Cyganski skarbiec
cyganski skarbiec promo obrazek

W "Cygańskim Skarbcu" rozmawiamy o złocie i srebrze. W serii poruszamy wszystkie podstawowe aspekty z dziedziny metali szlachetnych.

Naszym celem jest, aby nauczyć Cię jak obchodzić się z kruszcami i skutecznie ochronić swoje oszczędności przed inflacją i innymi zagrożeniami.

FAQ.

FAQ.

Wystarczy wykupić odpowiedni próg wsparcia, który gwarantuje czasowy dostęp do Strefy Premium. Znajdziesz tam mnóstwo materiałów edukacyjnych i rozrywkowych w tematach wolność, biznes i inwestycje.

Tak, w przypadku subskrypcji miesięcznej dane karty są niezbędne do cyklicznego rozliczania płatności za dostęp. W pakietach półrocznych i rocznych można skorzystać z systemu przelewy 24, który oferuje dużo większe możliwości, m.in. BLIK.

Możesz w każdej chwili anulować swoją subskrypcję. Aby tego dokonać, kliknij w avatar i przejdź do swojego profilu (znajduje się w prawym górnym rogu). Następnie kliknij w “Zarządzanie subskrypcją” i dokonaj decyzji.

 

Miej na uwadze, że anulowanie subskrypcji automatycznie blokuje dostęp do Strefy Premium.

Dochody z subskrypcji są inwestowane w rozwój mediów wolnościowych i produkcję kolejnych treści dla Społeczności Liberum. Przeznaczone zostaną również na organizację wydarzeń VETO.academy i VETO.live.