KAPITAŁ DAJE WOLNOŚĆ!

KAPITAŁ DAJE WOLNOŚĆ!

NAUCZ SIĘ ZARZĄDZAĆ SWOIM CZASEM,
SWOIMI PIENIĘDZMI I SAMYM SOBĄ.

NAUCZ SIĘ ZARZĄDZAĆ SWOIM CZASEM,
SWOIMI PIENIĘDZMI I SAMYM SOBĄ.

Wybierz odpowiadający Ci próg i odblokuj ekskluzywne materiały dostępne tylko w Strefie Premium.

CO ZNAJDĘ W STREFIE PREMIUM?

Ekskluzywne materiały wideo od VETO.media i społeczności Liberum.com.pl, przedpremierowe wywiady z ekspertami, zapisy z konferencji i wstęp na kolejne wydarzenia VETO.live & VETO.academy. Wkrótce dostępne będą również unikalne serie – “Cygański Skarbiec” o metalach szlachetnych i “El Presidente”  o inwestowaniu w akcje i inne aktywa.

WOLNOŚĆ

Dołącz do wolnorynkowej społeczności i wyjdź z państwowego matriksa! Uwolnij się od decyzji “Kowalskich” i “Nowaków”!

BIZNES

Postaw stragan z paróweczkami na Liberum i buduj swoje imperium. Dowiedz się jak optymalizować swoje działania i uczyć się na błędach innych przedsiębiorców.

INWESTYCJE

Poznaj strategie inwestycyjne, które pozwolą Ci ochronić wypracowane środki przed spadkiem ich wartości i dowiedz się jak inni zarządzają swoimi portfelami. 

SUBSKRYPCJA MIESIĘCZNA

25 ZŁ

PÓŁROCZNY DOSTĘP

148 ZŁ

ROCZNY DOSTĘP

295 ZŁ

POTWIERDZAJĄC SUBSKRYPCJĘ MIESIĘCZNĄ STREFY PREMIUM NA LIBERUM.COM.PL, AKCEPTUJESZ CYKLICZNE POBIERANIE PŁATNOŚCI Z TWOJEJ KARTY.
OKRES SUBSKRYPCJI I JEJ WYSOKOŚĆ OKREŚLONE SĄ W SZCZEGÓŁACH PAKIETU.

W "Cygańskim Skarbcu" rozmawiamy o złocie i srebrze. W serii poruszamy wszystkie podstawowe aspekty z dziedziny metali szlachetnych.

Naszym celem jest, aby nauczyć Cię jak obchodzić się z kruszcami i skutecznie ochronić swoje oszczędności przed inflacją i innymi zagrożeniami.

FAQ.

Wystarczy wykupić odpowiedni próg wsparcia, który gwarantuje czasowy dostęp do Strefy Premium. Znajdziesz tam mnóstwo materiałów edukacyjnych i rozrywkowych w tematach wolność, biznes i inwestycje.

Tak, dane karty niezbędne są do cyklicznego rozliczania płatności za dostęp. W każdej chwili możesz jednak anulować subskrypcję.

Możesz w każdej chwili anulować subskrypcję. Aby to zrobić kliknij w Swoj avatar (znajdujący się w prawym górnym rogu). Następnie kliknij w “Dostęp premium” a następnie w “Subskrypcje”.

Miej na uwadzę że anulowanie subskrypcji automatycznie blokuje dotęp do Materiałow dla Społecznosci.

Dochody z subskrypcji są inwestowane w rozwój mediów wolnościowych i produkcję kolejnych treści dla Społeczności Liberum. Przeznaczone zostaną również na organizację wydarzeń VETO.academy i VETO.live.