w ,

Twitter uruchomi napiwki w BITCOINIE?! Jak będzie wyglądał system płatności?

Wyciekły obrazy które wydają się sugerować, że Twitter będzie dodawał możliwość płacenia w Bitcoin poprzez jego „Tip Jar” usługę, która pozwala płacić innym użytkownikom Twitter w aplikacji.

Znany deweloper, Alessandro Paluzzi twierdzi, że użył procesu dekompilacji kodu w celu wyświetlenia, jakie funkcje rzeczywiście istnieją w ramach aktualizacji beta. Mógł w ten sposób zobaczyć, jak będzie wyglądał system.

  • Często ten sam sposób wykorzystywany jest by znaleźć nowe funkcje w grach i aplikacjach. Takie rodzaje przecieków zazwyczaj są bardzo wnikliwe i często dokładne, ale nigdy nie ma gwarancji, że funkcje znalezione skończą się w ostatecznej aktualizacji lub będą dostępne dla wszystkich użytkowników.

Paluzzi opublikował obraz tego, jak system będzie działać. Wygląda na to, że Twitter będzie zintegrowany z istniejącym systemem „Tip Jar”, który jest dostępny w aplikacji mobilnej. Do samych płatności, portal społecznościowy ma skorzystać z firmy Strike.

obraz 51

MacRumors z kolei udostępnił na Twitterze, jak samo wsparcie, będzie wyglądało, Jak widać, będzie można zostać „Super Followersem”, dostając jednocześnie dostęp do treści premium.

Image

Czy plotka okaże się prawdziwa?

Oliwy do ognia dodaje fakt, że założyciel i dyrektor generalny Twittera, Jack Dorsey, jest wielkim zwolennikiem Bitcoina. CEO twittera, już ponad miesiąc temu stwierdził, że „Kryptowaluty będą dużą cześcią Twittera”. Ponadto zainteresował się kopaniem BTC, a nawet jedna z jego firm „Square” rozpoczęła pracę nad nowym portfelem BTC.


Źródło: thestreet.com

Przeczytaj również: Oto 12 krajów, gdzie zakazano bitcoina. Dlaczego tak się stało?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *